Wystawy i katalogi biur nieruchomości są ich pełne. Wiele ogłoszeń wmawia nam, że nowe osiedle jest najlepsze na świecie, a znajdujące się tam mieszkania dadzą nabywcom wątkowy komfort i pozwoli im poczuć się jak w naszym prywatnym niebie…

No właśnie, a jak jest naprawdę? No właśnie, mieszkania deweloperskie, choć oferują kupującym niski czynsz i pewność, że przez kilka ładnych lat nie będziemy musieli go remontować. No tak, ale sama cena takiego mieszkania jest dość wysoka, a ponad to otrzymujemy je w stania surowym, więc sami musimy się zająć nie tylko umeblowaniem naszego metrażu, ale również położyć podłogę, pomalować ściany, ale również doprowadzić do stanu używalności często niezbyt pomysłowo wykonaną hydraulikę. Wielu osobom jest to jednak na rękę.

Mieszkanie deweloperskie – właśnie do nas należy wybór

Pragną one samodzielnie ustawić i kształtować ścianki działowe, czy też zaprojektować łazienkę czy kuchnię. W końcu to ich wyborów, szczególnie, że liczą one na oszczędności związane z przyszłym niskim czynszem. Z tego właśnie powodu na takie mieszkania decydują się młode małżeństwa, które wszystko jeszcze będą mogły sprawdzić w swoim życiu. W każdy razie, to właśnie do nas należy wybór, czy na pewno chcemy kupić mieszkanie w stanie surowym i kształtować je według własnych marzeń i pomysłów. A przecież właśnie na to pozwala nam mieszkanie deweloperskie, które przeważnie znajduje się na nowopowstałym osiedlu oddalonym znacznie od centrum miasta, kojarzonego przecież głównie z hałasem i kurzem. Rozwiązanie to jest również dobre dla osób, które planują raz a porządnie urządzić sobie mieszkanie, by z czasem nie narażać się na kolejne remonty czy próby poprawienia własnego komfortu. No i jak wspaniale jest samemu zdecydować co i jak będzie wyglądało czy funkcjonowało!

Zobacz więcej
Zobacz więcej od redakcja
Zobacz więcej w Nieruchomości

Dodaj komentarz

Sprawdż także

Jakie zalety ma profesjonalna zaginarka do blachy?

Blacha to materiał bardzo praktyczny, a przede wszystkim bardzo uniwersalny. Do jego obrób…